EK Jitsi (2.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: yes
hy: այո

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Default
hy: Լռելյայն

en: no
hy: ոչ
