EK Jitsi (2.0.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Body
id: Isi

en: yes
id: ya

en: default
id: standar

en: Password
id: Sandi

en: Default
id: Bawaan

en: no
id: tidak

en: Set name
id: Tentukan nama

en: Start
id: Mulai

en: Join
id: Bergabung

en: About
id: Tentang

en: Set password
id: Set kata sandi
