EK Jitsi (2.0.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: yes
is: já

en: default
is: sjálfgefið

en: Password
is: Lykilorð

en: Default
is: Sjálfgefið

en: no
is: nei

en: Start
is: Hefst

en: About
is: Um
