EK Jitsi (2.0.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Body
it: Corpo

en: yes
it: sì

en: default
it: predefinito

en: Default
it: Predefinito

en: Set name
it: Nome del set

en: Start
it: Inizio

en: hour(s)
it: ora(e)

en: day(s)
it: giorno/i

en: About
it: Informazioni

en: Set password
it: Imposta password

en: Full screen
it: Schermo intero
