EK Jitsi (2.0.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: yes
ku: بەڵێ

en: default
ku: بنەڕەتی

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: no
ku: نەخێر

en: Set name
ku: ناوی کۆمەڵه

en: About
ku: دەربارە
