EK Jitsi (2.0.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: yes
mr: हो

en: default
mr: मुलभूत

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Guest
mr: पाहुणा
