EK Jitsi (2.0.0) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: yes
nl: ja

en: default
nl: standaard

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Default
nl: Standaard

en: no
nl: nee

en: Set name
nl: Naam van set

en: Start
nl: Begin

en: Join
nl: Lid worden

en: hour(s)
nl: u(u)r(en)

en: day(s)
nl: dag(en)

en: About
nl: Over

en: copy
nl: kopieer

en: Set password
nl: Wachtwoord instellen

en: domain
nl: domein

en: Full screen
nl: Volledig scherm
