EK Jitsi (2.0.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Body
oc: Còs

en: yes
oc: òc

en: default
oc: defaut

en: Password
oc: Senhal

en: Default
oc: Per defaut

en: no
oc: non

en: Set name
oc: Nom de l'ensemble

en: hour(s)
oc: ora(s)

en: day(s)
oc: jorn(s)

en: About
oc: A prepaus
