EK Jitsi (2.0.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: yes
sl: da

en: default
sl: privzeto

en: Password
sl: Geslo

en: Default
sl: Privzeto

en: Set name
sl: Nastavi ime

en: About
sl: O modulu
