EK Jitsi (2.0.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Password
sr: Лозинка

en: Default
sr: Подразумевано

en: no
sr: не

en: Set password
sr: Поставите лозинку
