EK Jitsi (2.0.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Body
te: వివరము

en: yes
te: అవును

en: default
te: అప్రమేయం

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: no
te: కాదు

en: About
te: గురించి
