EK Jitsi (2.0.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: yes
tr: evet

en: default
tr: öntanımlı

en: Password
tr: Parola

en: Default
tr: Varsayılan

en: no
tr: hayır

en: Set name
tr: Adı ayarla

en: Start
tr: Başlangıç

en: Join
tr: Katıl

en: hour(s)
tr: Saat

en: day(s)
tr: Gün

en: About
tr: Hakkında

en: copy
tr: kopya

en: Set password
tr: Parola ayarla
