EK Jitsi (2.0.0) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: yes
uk: так

en: default
uk: замовчування

en: Password
uk: Пароль

en: Default
uk: Базово

en: no
uk: ні

en: Set name
uk: Задати назву

en: Start
uk: Початок

en: chat
uk: балачка

en: Stop
uk: Зупинити

en: Join
uk: Увійти

en: hour(s)
uk: година(години)

en: day(s)
uk: день(дні)

en: other
uk: інше

en: About
uk: Про модуль

en: Guest
uk: Гість

en: copy
uk: копія

en: Set password
uk: Встановити пароль

en: Script
uk: Сценарій

en: domain
uk: домен

en: Full screen
uk: Повноекранний
