EK Jitsi (8.x-1.0-beta4) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: yes
az: bəli

en: Password
az: Parol

en: Default
az: Susmaya görə

en: no
az: yox

en: Set name
az: Ad təyin edin

en: About
az: Haqqında

en: Set password
az: Parol təyin edin
