EK Jitsi (8.x-1.0-beta4) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: yes
de: Ja

en: Password
de: Passwort

en: Default
de: Standard

en: no
de: Nein

en: Set name
de: Verknüpfungsgruppenname

en: Start
de: Beginn

en: chat
de: Chat

en: Stop
de: Stopp

en: Join
de: Beitreten

en: hour(s)
de: Stunde(n)

en: day(s)
de: Tag(e)

en: About
de: Über

en: Guest
de: Gast

en: copy
de: Kopie

en: Set password
de: Passwort festlegen

en: domain
de: Domain

en: Full screen
de: Vollbild
