EK Jitsi (8.x-1.0-beta4) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: yes
hr: da

en: default
hr: Zadano

en: Password
hr: Lozinka

en: Default
hr: Zadano

en: no
hr: ne

en: Set name
hr: Naziv skupa

en: Start
hr: Početak

en: About
hr: Opis
