EK Jitsi (8.x-1.0-beta4) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: yes
hu: igen

en: default
hu: alapértelmezés

en: Password
hu: Jelszó

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: no
hu: nem

en: Set name
hu: Név beállítása

en: Start
hu: Kezdete

en: Join
hu: Kapcsolás

en: hour(s)
hu: óra

en: day(s)
hu: nap

en: About
hu: Leírás

en: Guest
hu: Vendég

en: copy
hu: másolás

en: Set password
hu: Jelszó beállítása

en: domain
hu: domén

en: Full screen
hu: Teljes képernyő
