EK Jitsi (8.x-1.0-beta4) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Body
km: តួ

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: default
km: លំនាំដើម

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: no
km: ទេ

en: Set name
km: កំណត់​ឈ្មោះ

en: About
km: អំពី
