EK Jitsi (8.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: yes
lv: jā

en: default
lv: noklusējums

en: Password
lv: Parole

en: Default
lv: Noklusējuma

en: no
lv: nē

en: Set name
lv: Kopas nosaukums

en: Start
lv: Sākt

en: Join
lv: Pievienoties

en: hour(s)
lv: stunda(s)

en: day(s)
lv: diena(s)

en: About
lv: Par

en: copy
lv: kopēt

en: Set password
lv: Uzstādīt paroli
