EK Jitsi (8.x-1.0-beta4) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Body
ps: تنه

en: yes
ps: هو

en: default
ps: تلواله

en: Password
ps: پټ توری

en: Default
ps: تلواله

en: no
ps: نه

en: About
ps: په اړه
