EK Jitsi (8.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: yes
ro: da

en: default
ro: implicit

en: Password
ro: Parolă

en: Default
ro: Implicit

en: no
ro: nu

en: Set name
ro: Setare nume

en: day(s)
ro: zi(le)

en: About
ro: Despre

en: Set password
ro: Setare parolă
