EK Jitsi (8.x-1.0-beta4) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: yes
sq: po

en: default
sq: e prezgjedhur

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: no
sq: jo

en: About
sq: Informacione
