EK Jitsi (8.x-1.0-beta5) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: yes
be: так

en: default
be: прадвызначана

en: Password
be: Пароль

en: Default
be: Прадвызначана

en: no
be: не

en: Set name
be: Усталяваць імя

en: Start
be: Пачатак

en: About
be: Аб
