EK Jitsi (8.x-1.0-beta5) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Body
ht: Kò

en: yes
ht: Wi

en: Password
ht: Mo pas

en: Default
ht: Pa defo

en: no
ht: Non
