EK Jitsi (8.x-1.0-beta5) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: yes
ne: हो

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: no
ne: हैन

en: About
ne: बारेमा
