EK Jitsi (8.x-1.0-beta5) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: yes
bn: হ্যাঁ

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: About
bn: সম্পর্কে
