EK Jitsi (8.x-1.0-beta5) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: yes
eu: bai

en: default
eu: lehenetsia

en: Password
eu: Pasahitza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: no
eu: ez

en: Join
eu: Lotu

en: About
eu: (r)i buruz
