EK Jitsi (8.x-1.0-beta5) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: yes
kk: Иә

en: default
kk: әдепкі

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Default
kk: Стандартты
