EK Jitsi (8.x-1.0-beta5) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: yes
mn: тийм

en: default
mn: Үндсэн

en: Password
mn: Нууц үг

en: Default
mn: Анхны утга

en: no
mn: үгүй
