EK Jitsi (8.x-1.0-beta5) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: yes
nn: ja

en: default
nn: standard

en: Password
nn: Passord

en: Default
nn: Standard

en: no
nn: nei

en: Start
nn: Byrjar

en: Join
nn: Meld inn

en: hour(s)
nn: time/ar

en: day(s)
nn: dag(ar)
