EK Jitsi (8.x-1.0-beta5) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: yes
pa: ਹਾਂ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: no
pa: ਨਹੀਂ
