EK Jitsi (8.x-1.0-beta5) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Body
ur: متن

en: yes
ur: جی ہاں

en: default
ur: ڈیفالٹ

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Default
ur: طے شدہ
