Jmol (8.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Center
de: Zentriert

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: About
de: Über

en: Science
de: Wissenschaft

en: Units: @units
de: Einheiten: @units

en: Size: @px px<br />
de: Größe: @px px<br>
