Jmol (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Center
uk: По центру

en: Trace
uk: Трасування

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: About
uk: Про модуль

en: Science
uk: Наука

en: Wireframe
uk: Каркас

en: Ribbon
uk: Смужка

en: Nanometers
uk: Нанометри
