Job Scheduler (4.0.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Type
be: Тып

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Data
be: Дадзенныя
