Job Scheduler (4.0.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Period
fi: Ajanjakso

en: Rebuild
fi: Uudelleenrakenna

en: Scheduled
fi: Ajastettu
