Job Scheduler (4.0.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Period
fr: Point

en: Rebuild
fr: Reconstruire

en: Data
fr: Données

en: Scheduled
fr: Planifié

en: Job ID
fr: Identifiant (ID) de Travail

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)
