Job Scheduler (4.0.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: ID
hu: Azonosító

en: Period
hu: Pont

en: Rebuild
hu: Újraépítés

en: Data
hu: Adat

en: Scheduled
hu: Időzítve

en: Scheduler API
hu: Ütemező API
