Job Scheduler (4.0.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Period
id: Periode

en: Rebuild
id: Bangun Kembali
