Job Scheduler (4.0.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Period
ja: 期間

en: Data
ja: データ

en: Scheduled
ja: スケジュール済

en: Scheduler API
ja: スケジューラ API
