Job Scheduler (4.0.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Data
bo: གཞི་གྲངས
