Job Scheduler (4.0.2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Period
da: Periode

en: Rebuild
da: Genopbyg

en: Scheduled
da: Planlagt

en: Job Scheduler
da: Planlægger kørsel af jobs.
