Job Scheduler (4.0.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: ID
ne: परिचय

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
