Job Scheduler (4.0.2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Period
pl: Okres

en: Rebuild
pl: Przebuduj

en: Scheduled
pl: Zaplanowany

en: Job Scheduler
pl: Planista pracy
