Job Scheduler (4.0.2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Period
tr: Nokta

en: Rebuild
tr: Yeniden oluştur

en: Data
tr: Veri

en: Job Scheduler
tr: İş Zamanlayıcı (Job Scheduler)

en: Scheduler API
tr: Zamanlayıcı API
