Job Scheduler (4.0.2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Period
it: Punto

en: Rebuild
it: Ricostruisci

en: Data
it: Dati

en: Scheduled
it: Pianificazioni
