Job Scheduler (4.0.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Period
lv: Periods

en: Data
lv: Dati

en: Scheduled
lv: Grafiks
