Job Scheduler (4.0.2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Period
pt: Ponto final

en: Rebuild
pt: Reconstruir

en: Data
pt: Dados

en: Scheduled
pt: Agendada
