Job Scheduler (8.x-3.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: ID
ar: المعرف ID

en: Data
ar: المعطيات

en: UUID
ar: المعرف UUID
