Job Scheduler (8.x-3.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Period
el: Περίοδος

en: Data
el: Δεδομένα
